Şefkat Tepe 142. bölüm izle 143. bölüm full seyret

Yapılan açıklamada, Konya ve ilçelerinde dizi çekimi için verilen onayın Konya Valiliğince 19 Şubat 2014 tarih ve 682 sayılı onayı ile iptal edildiği belirtildi.

08 Mart 2014 Cumartesi 11:15
Şefkat Tepe 142. bölüm izle 143. bölüm full seyret
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, izin onayının iptaline gerekçe olarak Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Konunu kapsamına giren mekanlarda yapılan çekimlerin Müze Müdürlüğü’ne önceden bilgi verilmemesi, ilgili mekanlarda temizlik ve tamirat gibi çalışmaların müze uzmanı denetiminde yapılmaması ve dizide 25 Ocak’ta yayınlanan bölümde Hz. Muhammed (SAV)’e ilişkin görüntülerin yazılı ve görsel basında tepkilere neden olması olarak belirtildi.
 
Dizi çekimlerinin onayının iptaline ilişkin gerekçeler şu şekilde sıralandı:
 
“Türkiye’de Ticari Amaçlı Film Çekmek İsteyen Yerli Yapımcılar İçin Başvuru Formu’nda ‘2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamına giren mekanlarda film çekimi sırasında, önceden bağlı Müze Müdürlüğüne bilgi verilmeden anılan mekanlarda film çekimi yasaktır’ hükmü bulunmasına rağmen her bölüm için bağlı bulunduğu Müze Müdürlüğünün bilgilendirilmemesi;
 
Anılan mekanların çekim öncesi hale döndürülmesi sürecinde temizlik, tamirat vb. çalışmaların bir müze uzmanı denetiminde yapılması gerekirken konuyla ilgili bağlı Müze Müdürlüğüne herhangi bir talepte bulunulmaması;
 
Dizinin 25.01.2014 tarihinde yayınlanan bölümünde yer alan İslam dini Peygamberi'ne ilişkin görüntülerin kamuoyunda, yazılı ve görsel basında tepkilere neden olması;
 
Gerekçeleriyle ilgide kayıtlı 22.08.2013 tarih ve 3302 sayılı çekim izni onayının iptal edilmesini, ilimizde yapılacak dizi çekimlerinin durdurulmasını, olurlarınıza arz ederim.”
Şefkat tepe 138. bölüm bu akşam büyük bir heyecan yaşatacak. şefkat Tepe 138. bölümde herkes ekranlarına kilitlenip kalacak. Serdar komutan ve ekibi hain örgütün etrafını saracak ve aksiyon dolu çatışmalara sahne olacak. Büyük bir beğeniyle izlenen Şefkat Tepe, 138. bölümüyle bu akşam STV'de yayınlanacak. Serdar Komutan yeni yeni iyileşirken hain örgüt Serdar komutanı öldürmek için plan yapacak. Şefkat Tepe 138. bölüm fragmanında yeni bölüm için ipuçları bulunuyor. 

Şefkat Tepe 138. bölüm fragmanı izle


Şefkat Tepe 137. bölümde neler olmuştu?
STV'nine n çok izlenen dizisi unvanını alan ve en çok ses getiren yapımı Şefkat Tepe 136. bölüm fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe'de bu hafta ssuçlanan Şahin nasıl kendini aka çıkartacak? Aslı ise kurt olan ama başkalarına kuzu gibi davranan Yusuf'un asıl yüzünü görebilecek mi. 

ŞEFKAT TEPE 137. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - 01.02.2014 Cumartesi

Serdar Komutan yaralı!
Şefkat tepe 137. 
bölümde Serdar Komutan yaralı olarak bulunacak. kar kış kıyamette Serdar Komutan'ı zor şartlara rağmen askerleri kurtarabilecek mi?

Öğretmen anne ve babasını teröristlerin öldürmesiyle onlardan intikam almak isteyen Serdar, profesyonel bir asker olarak doğuda görev almaya başlamıştı. Serdar Komutan daha sonra Sungur ilçesine gelerek burada teröristlerle mücadelesine devam ediyor.

Şefkat Tepe 136. bölüm fragmanı izle


Şefkat Tepe 136. Bölümde Sungurlular ve hain örgüt arasında çatışma tüm sıcaklığıyla devam etmektedir. Sungurlular hain örgütün elebaşlarında Kasım’ı oyalarayarak Savama’nın merkezine hücum düzenlemektedir.

Şefkat Tepe 136. Bölümde gizli kalan her şey açığa çıkacak. Savama Merkezi’ne giriş yapan Sungurlular, burada gizli belgelere ulaşırlar.  Sungurlular merkezde bir de terörist yakalar. Gizli belgelerde Türkiye’ye girecek olan kadın ajanı ona sorarlar ancak bir yanıt alamazlar.

Şefkat Tepe 136. Bölümde gizli belgelerde bir de şok bir belgeyle karşılaşırlar. Hain örgüt, bürokratlara yaptıkları şantajlarla her şeyi istedikleri gibi yönettikleri ortaya çıkar. Şefkat Tepe, sadece bir dizi değil, ülkenin gerçeklerini de yansıtan bir yapım.

Şefkat Tepe 136. Bölümde Şahin kurtulabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.
Şefkat Tepededeki bu sahne gönderme mi?
 "beyler! son toplantimizda paketle ilgili belirledigimiz tüm basliklar hafta boyunca gündem oldu.ikinci bir baslik olarak dostumuz ters'in yükselisi devam ediyor.ortadogunun parlayan yildizi birilerinin hevesine ragmen oluyor ve olacak. " 
 
"büyük ayi ve biraderlerine minnettariz.onlarla gizli ittifakimiz simdilerde meyvesini verdi. bölgede bize verilen abiligin bu ülkedeki faaliyetlerimize bagli oldugunu da biliyoruz.burda neler yapiyoruz, hedefe aldigimiz her ülkede oldugu gibi burda da etkin ve yetkin adamlari para ve mut'ayla agimiza düsürüp, bizim istihbarata çalismalarini temin ettik. devletin en etkin ve gizli kurumlarinda kilcallara sizdik." 
 
"tebrikler ters yoldas! zaten zamanimizda önemli olan bi ülkeyi isgal etmek degil, istihbarat birimlerini ele geçirmektir. bi ülkenin gizli örgütü kalbi olan bünyesinin kilcallarinin içine sizmak ve ülkeyi oralarin verdigi raporlarla yönettirmek, asil galibiyet budur." 
 
"hah hah hah hah! bu konuda bütün dünyaya ders verebilecek durumdayiz.isin erbabi oldugumuzu biliyorsunuz.bu konuda hersey kusursuz isliyor."
 
 "öyle diyorsunuz ama yine de bizler isleri bu kadar bitmis ve kolay görmeyelim.camia cevirdigimiz bütün oyunlarin farkinda.iste bizim asirlardir bu ülkede hakimiyetimizi de kontrol altina aldigimiz yapilari da desifre edip çözen ve sizi de inancinizla sapikliklarinizi da farkedip uyaran da yine o."
 
 "beyler, sunu netlestirelim, bu cografyada projeler hayata gecirilecekse camianin önü kesilmeli! hem de tamamen! biz bütün gücümüzle buna ugrasiyoruz. bizim adamlar basindakine ölümüne, büyü, sihir yaptilar. ayrica istihbaratcilarimiz da kurumlarina sizmaya calisiyor."
 
 "camiayi bitirmek icin subat sogugu dahil, yillarca üzerlerine gittik. ama olmadi! bi el onlari koruyor. ama simdi tuhaf bir bicimde bizim beceremedigimizi, camianin da dost bildigi bir kesimin içinde kümelenen camiaya karsi bizden bile daha fazla kin duyan bir ekip yapmaya çalisiyor" "
 
 "evet, beyler, camiayi hedefe oturtup onlari kurumlardan atmaya niyetlenmis bir ekip çalisiyor.yillarca psikolojik harbin geregi olarak kurdurulan internet siteleri ve adamlarimizla aleyhlerinde yazi yazdirip hedef haline getirmeye çalistigimiz camia ve kurumlarini simdi o ekip yerden yere vuruyor. ekmegimize yag sürüp bizi türlü zahmetlerden kurtariyor.ama yine de gevsememeliyiz" 
 
"isin dogrusu bu ekip isi bizden daha da iyi yapiyor. gecenlerde, oyun bozan bilmemnereli, ekranlarin hircin adami, medyada etkin kisilere gitmis, is ve para karsiligi, camiayi bitirecek kampanya icin dolasiyormus." 
 
"hah, ha, ha! oh oh çok iyi! biz bunlarin yaninda insafli kaliriz.bunlar adamlara bu ülkede hayat hakki tanimayip sürme pesindeler.tam istedigimiz gibi."
 
 "bütün bunlar çok güzel, ama, madem böyle bir ortam var, bunu kullanmak lazim. fitneyi ateslemek, bir zamanlarin kardes ve dost iki yakasini iyice birbirine düsürmek gerekiyor. nerde kendilerine karsi olumsuz bir yazi, haber, tweet cikarsa yikin camiaya gitsin! bakin camianin adamlari fitne fesat cikariyor dedirtmek lazim. " 
 
"beyler!, ters modeli çalismak lazim.söyle ki: camiayi bir zamanlar dost bilip her zaman destekledikleri kesim karsisinda zor duruma düsürecek hamleler yapsak diyorum.hamleler tamamen bizim. ama sanki camia yapmis gibi onlara fatura edicez. sonuc olarak bi tasla iki kus vurucaz. cift tarafli bi bitirme operasyonu."
 
 "peki hamle ne? nasil olacak bu is?" 
 
 "mesela, el altindan camia parti kuracak ve kendi adamlarini aday yapacak desek iyi olmaz mi? tam da vakti, seçim öncesi.hatta yerine göre camianin koalisyonlarini destekleyecegini bile yayabiliriz."
 
"bütün bunlar olabilir, ama asil derdimiz ülkenin itibarini bitirmek ve suriye'de savasin içine çekmek.bunu atlamayalim lütfen."
 
 "ek olarak dünya çapinda terör örgütü kabul edilmis illegal yapilara yardim ettigini raporlayip, uluslararasi arenada ülkeyi ciddi bir yalnizliga itmek."
 
 "herneyse baylar! paketlemenin hazirliklarina gelsek ne dersiniz. gecen hafta konustuklarimiz gündem oldu.devam edelim. paketin icinin bos oldugu, dagin fare dogurdugunu, burdan demokrasinin cikmayacagi, paketin dincilere yarayacagi, en önemlisi de anadilde egitim hakkinin tam bir fiyaskoyla sonuçlandigi, özel okullardaki anadilde egitimin sadece bi gösteris oldugu, fakir fukaranin bu okullara zaten gidemeyecegini bi kampanyaya dönüstürsek?"
 
 "ama bu yetmez. daha sarsici birseyler lazim. mesela adaya özgürlük çikti desek, daha tesirli olmaz mi?"
 
"nasil yani?"
 
 'ne demek nasil yani? beyler, partilere üye olmanin önü acildi engeller kaldirildi önce üye sonra es baskan sonra vekil sonra da.. lafin tamami deliye söylenirmis! simdi anladiniz mi?"
 
 "bu çok güzel bir strateji. bunu üzerinden çalisalim. sizden korkulur tersli! adamlarimiza kampanya yaptiralim ve medyadaki sözcülerimiza ulasip bunu köpürtelim. ayrica medyadan çikartilan adamlarla da yeni yeni eylemler baslasa yani yeni gezilere dogru gitse bu is."
 
 "arkadaslar bunlar bizi kesmez! ülkeyi karistiracak cinayetler islenmeli. canli bombalar patlamali. kan gözyasi dinmemeli. sinirdan girisler tamam. ortam gerilmeye devam etmeli. sinirler yipratilmali. böylece kontrol disi hareketler olacak. ha, unutuyordum, konusmasinda ben de bu meydanda varim demesi iyi oldu."
 
 "hah hah ha ha, gel keyfim gel!" 
 
"sen de hemen keyiflenme! günün sonunda kazanan, hep o oluyor Gülen!"
 
camia=cemaat,
ters=persli=iran,
paket=demokrasi paketi,
subat sogugu=28 subat
meydanda ben de varim diyen=abdullah gül 
oyun bozan bilmem nereli= rasim ozan kütahyalı
 

    Yorumlar

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv