Sigaradan soğutan film "Bırakmak İstiyorum" filmi full izle - Film eleştirileri ve yorumları

Bırakmak istiyorum filmi izle. Dünyanın ilk ve tek sigarayı bıraktıran filmi olarak lanse edilen "Bırakmak istiyorum" isimli film, vizyona girdi. Sigarayı bırakmak isteyenler için oldukça engin bilgiler veren film sigara konusunda algıları değiştireceğini iddia ediyor.

07 Nisan 2014 Pazartesi 15:08
Sigaradan soğutan film
”Bırakmak İstiyorum” filminin sigara içen izleyiciler için bir müjdesi var! Zira film, şimdiye kadar sigaranın sağlığa ne denli zararlı olduğunu alışılagelmiş metin ve yöntemler üzerinden izleyiciye sunan yapımların aksine sigara içenleri sigara bağımlılığıyla yüzleştiriyor ve sigaranın aslında yaşanan sıkıntıların çözümünden ziyade bu sıkıntıların nedeni olabileceği noktasının üzerini çiziyor.
Terapist ve eğitmen Emre Üstünuçar’ın mesleki deneyimleri eşliğinde sigara bağımlılığına ayna tutan filmin yönetmeni Yücel Yolcu.

Film hakkında ekşi sözlük'ten yorumlar: 
onun vitamini kabugunda:
 
Bugün sayesinde sigarayı bıraktığını söyleyenlerin kalıcı olarak bırakmalarına ön ayak olamayacağı filmdir.
 
küçükken bir filme gidersin de çıktığında o filmdeki kıza aşık olursun ya da hayran olursun ama bir süre sonra geçer ya, işte bu da o misal.
 
normal koşullarda bırakamayan adam bunda da bırakamaz. yakınlarımdan biliyorum. kendim de puro - pipo içicisiyim, bırakamıyorum.
 
- Ekşi yazarı: filmin etkisi olmayacağını söyleyen ve yorum yazanlar aynı filmde anlatılan karaktere benziyorlar. sizin bırakmanızı istemeyenler olacaktır, yalnız kalmak istemiyorlar... film çok etkileyici dün gittim izledim son sigaramı akşam yaktım bu sabah ben ki mümkün değil sigara içmeden duramam içmedim. filmin özeti şudur: öğrenilmiş çaresizlik, kaderiniz değil. vay başım tuttu, vay keyif almayacağım hayattan, konsantre olamıyorum, canım çekiyor, seviyorum içmeyi bunların hepsi bla bla bahane. beyinde bitiyor işte gidin izleyin bir paket sigara parası sonuçta. size ilerleyen günlerde anlatacağım sonuçları...

-Alibaba ve yedi cuceler: Allen Carr'ın sigarayı bırakmanın kolay yolu yönteminin emre üstünuçar tarfindan gerçekleştirilen bir terapisinin 90dk sıkıştırılmış hali denilebilir. 
 
bırakmak isteyenler icin muhteşem bir fırsattır.

Bırakmak İstiyorum Filmi izle

    Yorumlar

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv